Родинне свято до Дня матері і Дня сім`ї - «Любим мамам і бабусям»

16 травня у 3-Б класі СШ № 264 пройшло родинне свято до Дня матері і Дня сім`ї - «Любим мамам і бабусям».

У програмі брали участь всі члени родин: діти, батьки, бабусі.

Гарним уроком і прикладом для дітей були слова привітання і подяки батьками бабусь, своїх мам. Спільні українські танці єднали у велику класну родину всіх. Діти з батьками заспівали пісню-подяку бабусям «Росте черешня в мами на городі».

Бабуся Ільницької Насті зачитала власний вірш матері, яку вона втратила в дитинстві.

Пісня «Осіннє золото» у виконанні бабусь, відобразила весь людський життєвий шлях.

На святі була тепла родинна атмосфера. Ми змогли сказати теплі слова нашим мамам, бабусям, чого не вистачає в нашому повсякденному житті.

/Files/images/Image64.jpg/Files/images/Image28.jpg/Files/images/Image4.jpg/Files/images/Image42.jpg